در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
sabtviona97
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۵۵:۱۹

ثبت برند

يك برند خوب، چه برندي است؟

براي ثبت يك برند خوب بايد به چند نكته توجه كنيد:

1-    ايجاد تفاوت و تمايز: برند شما بايد با رقباي شما، متفاوت باشد.

2-    درگيري با احساس و عواطف مخاطب: به جاي آن كه در قدم اول سهمي از جيب مشتري بخواهيد، سهمي از احساس او دريافت كنيد.

3-    ايجاد كاريزماي برند: سعي كنيد به ارزش هايي كه مخاطبانتان به آن ها پايبندند توجه كنيد.

4-    ايجاد فرهنگ برند: تك تك كارمندان تان را آموزش دهيد كه ارزش برندتان را بدانند و از آن استفاده كنند.

5-    ايجاد سيستم مديريت برند: برند شما بايد همه ي نيازمندي هاي حوزه ي مورد نظر را پوشش دهد.

6-    توجه به تغييرات: با زمانه حركت كنيد. به علاقمندي هاي جديد مخاطبان خود احترام بگذاريد.

7-    ايجاد برند به عنوان سرمايه گذاري: يادتان باشد كه ثبت برند، سرمايه است و نه هزينه.

ثبت شركت ويونا       02188203204

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۵:۳۷

ثبت برند

قانون درباره‌ ثبت برند چه مي‌گويد؟

ماده هاي 576 تا 582 قانون تجارت ايران، مربوط به ثبت برند و نام تجاري هستند. اين فصل قانون، «اسم تجارتي» نام دارد و در آن به كليات ثبت يك اسم براي يك فعاليت تجاري پرداخته شده است.

علاوه بر اين، قانون ثبت اختراعات، طرح هاي صنعتي و علائم تجاري نيز در سال 1386 در مجلس شوراي اسلامي به تصويب رسيد. در فصل سوم اين قانون، درباره ي ثبت علامت تجاري با جزئيات كامل صحبت شده است.

ثبت شركت ويونا       02188203204

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۵:۳۳

ثبت برند

براي ثبت برند چه بايد بكنيم؟

براي ثبت برند خود مي توانيد مستقيما به سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مراجعه كنيد. اما يادتان باشد كه روند اين كار، كمي طولاني و وقت گير است. علاوه بر اين اگر پيش از اقدام، از مشاوران ماهر كمك نگيريد مكن است مجبور شويد چندين بار برند خود را تغيير دهيد. پس بهتر است براي ثبت برند از كمك افراد متخصص بهره مند شويد.

ثبت شركت ويونا       02188203204

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۰:۲۷

ثبت برند

انواع برند چيست؟

برندها بسته به اين كه قرار است چه چيزي را معرفي كنند، انواع مختلفي دارند. بعضي از انواع برند را با هم مرور مي كنيم:

1-    برند محصول: برند كردن يك محصول يا خدمت خاص.

2-    برند شخصي: مانند يك ورزشكار

3-    برند شركتي: يك شركت كه چندين محصول يا خدمات مختلف دارد.

4-    برند جغرافيايي: مانند يك شهر خاص

5-    برند عمومي: مانند مراسم هاي حكومتي

6-    برند فرهنگي: مانند يك مراسم فرهنگي

7-    برند مذهبي: مانند يك مسجد يا كليسا

ثبت شركت ويونا       02188203204

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۴:۲۰

وقتي علامت تجاري من ثبت نشده بود

يكي از دوستان تعريف مي كرد كه براي اينكه كسب و كارش را رونق بده و مشتري بيشتري داشته باشد با كمك يكي ديگر از دوستانش يك برند ار طراحي كردند. آنها شروع مي كنند به هزينه كردن و تبليغات زياد و معرفي برند خودشون در داخل كشور و خيلي زود مشتري زيادي به دست مي آورند. همه فورا با ديدن اين برند مي دونستند كه اين برند مال چه محصولاتي است و به همديگر آن را معرفي مي كردند. خلاصه كسب و كار آنها حسابي سكه مي شود و شروع مي كنند به توسعه كار خود و تبليغات بيشتر و به سراغ شهرهاي ديگه و حتي خارج از كشور مي روند.  اين برند حسابي كار آنها را معرفي كرده بود و به سود دهي كار آنها خيلي كمك كرده بود.

اما از يك زمان مشتري ها هي كمتر و كمتر مي شوند. در ابتدا سعي مي كنند بيشتر هزينه كنند اما هر روز كمتر جواب مي گيرند. تا اينكه يك مشتري به سراغ آنها مي رود و داد و بيداد مي كند و حسابي از خجالت آنها در مي آيد. از او دليل را مي پرسند و مي بينند كه با برند آنها يك محصول بسيار بي كيفيت و خراب به دست مشتري داده مي شود و متاسفانه اين محصول خيلي هم زياد شده است. سعي مي كنن شكايت كنند اما نمي توانند زيرا برند را ثبت نكرده بودند. الان با اينكه توانستند با كمك وكيل برند را باز گردانند اما اعتبار آنها هنوز هم مشكل دارد. خلاصه خيلي توصيه مي كرد كه حتما اول برند را ثبت كنيد و بعد بازاريابي كنيد. ما در موسسه حقوقي ويونا براي ثبت برند بصورت قانوني و سريع به شما كمك مي كنيم.

ثبت ويونا    88203204

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۰:۵۷

يك نشان، ده ها هدف

امروزه كسب و كارها از غالب محلي و كوچه بازاري كم كم خارج مي شوند و به سمت تجارت منطقه اي، استاني، كشوري و حتي بين المللي پيش مي روند. هر چه بيشتر بتوانيد مشتري داشته باشيد و اين مشتري را از هر كجا به سمت كار و خدمات خود سوق دهيد موفق تر هستيد و سود بيشتري به دست خواهيد آورد. برند يك نشان تجاري بسيار موثر در معرفي كسب و كار و خدمات انواع افراد حقيقي و حقوقي است. اين برند هر چند يك نشان تجاري است اما فوايد بي شماري دارد. به همين دليل برند را يك نشان و ده ها هدف ناميديم.

با ثبت برند براي محصولات خود شناسنامه توليد مي كنيد، خودتان را معرفي مي كنيد، مشتريان شما را بهتر مي شناسند، محصولات خودتان را با محصولات مشتريان متمايز مي كنيد، از تسهيلات بانكي و قرض الحسنه اي بهره مند مي شويد، در داخل و خارج از كشور معتبر مي شويد، مي توانيد نمايندگي بدهيد، مي توانيد صاحب يك امتيار بزرگ تجاري بشويد و حتي با برند براي خود يك سرمايه و ارزش افزوده خواهيد داشت و ده ها دليل ديگر كه در اين مقوله نمي گنجد. اما شرط داشتن اين همه مزايا اين است كه برند خود را ثبت كرده باشيد. كارشناسان ما در موسسه حقوقي ويونا اين كار را براي شما انجام خواهند داد

ثبت ويونا    88203204

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۰۷:۰۷

شغل نون و آب داري به نام حق العمل كار گمرك

آيا مي دانستيد كه برخي تنها با هدف راه انداختن كاري  به نام حق العمل كار گمرك اقدام به دريافت كارت بازرگاني مي كنند؟ آيا مي دانيد كه حق العمل كاري تنها مختص افراد حقوقي نيست و افراد عادي هم مي توانند اين كار را به عنوان يك شغل انجام دهند؟ حق العمل كار كسي است كه كارهاي گمركي و تشريفات اداري يك فرد را به نيابت از او در گمرك انجام مي دهد. از آنجايي كه افراد عادي تنها فقط 10 بار در سال مي توانند به نيابت از ديگران اين كار را انجام دهند و اين كار يكي از نيازهاي اساسي شركت ها و تجار مختلف سطح كشور است حق العمل كار با دريافت مبالغي اين كار را براي انها انجام مي دهد.

جالب است بدانيد حق العمل كارها طبق ماده 382 گمرك تنها نياز به دو چيز دارند: اول پروانه مخصوص حق العمل كاري  كه بايد از اداره گمرك بگيرند و دوم كارت بازرگاني كه بايد از اتاق بازرگاني بگيرند. اگر شما هم حداقل 25 سال داريد، مشكل محكوميت و يا سابقه بد اقتصادي نداريد، حداقل ديپلم داريد و از كارمندان دولت نيستيد مي توانيد با حضور در آزمون امور گمركي و قبول شدن در آن منوط به داشتن كارت بازرگاني به يك حق العمل كار تبديل شويد و خوب است بدانيد كه سود زيادي هم در اين كار نهفته است. براي اين كار روي كمك كارشناسان ما در موسسه حقوقي ويونا كمك كنيد و همين الان با ما تماس بگيريد.

ثبت ويونا    88203204

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۶:۵۸

 

دريافت كارت بازرگاني به مفهوم عضويت در اتاق بازرگاني نيست

اتاق بازرگاني نهادي است كه به منظور حمايت از تجارت و تجار ايراني شكل گرفته است. در اين اتاق بسياري از بازرگانان و تجار بزرگ كشور عضويت دارند و فعاليت هاي پشتيباني از تجارت و حمايت از بازرگانان و تجار و شركت هاي تجاري  را بر عهده دارند. يكي از فعاليت هاي اين اتاق صدور كارت بازرگاني است اما اين به مفهوم عضويت افراد در اتاق بازرگاني نيست و هر كس كه خواهان عضويت در اين اتاق و استفاده از مزاياي آن مي باشد در زمان دريافت كارت بازرگاني بايد درخواست عضويت بدهد.

از جمله مزاياي بسيار عالي اتاق بازرگاني استفاده از همفكري ها و ايده هاي تجاري بازرگانان بزرگ، استفاده از تسهيلات اين اتاق،  استفاده از پيشنهاد ها و راه حل هاي موثر براي برون رفت از شرايط بد اقتصادي، پيش بيني شرايط بازار ، استفاده از خدمات مشاوره اي  و ... مي باشد. دارندگان كارت بازرگاني مي توانند به عضويت اين اتاق در بيايند اما بايد شرايط آن را داشته باشند. نگران هيچ موضوعي نباشيد. كارشناسان خبره و حرفه اي ما در موسسه حقوقي ويونا آماده اند كه ضمن دريافت كارت بازرگاني شما در كمترين زمان عضويت شما در اين اتاق را هم تضمين نمايند.

ثبت ويونا    88203204

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۱:۰۲

چطور مي توانم كارت بازرگاني داشته باشم؟

اخذ كارت بازرگاني براي تجار و شركت هاي توليدي و بازرگاني در حكم يك منجي عمل مي كند. منجي كه آنها را از دست دلالان بي انصاف و جنس هاي تقلبي نجات مي دهد زيرا خودشان به راحتي و بدون واسطه مي توانند اجناس مورد نياز خود را وارد كنند.  حال ممكن است برخي بخواهند از اين امتياز به صورت دوبله استفاده كنند اما دولت اين اجازه را به آنها نداده و گفته است كه تنها هر فرد مي تواند يك كارت بازرگاني داشته باشد.

اما ما براي شما يك پيشنهاد ويژه داريم. اگر شما به عنوان مدير عامل يك شركت يك كارت بازرگاني گرفته باشيد مي توانيد با ارائه يك جواز و سندي كه فعاليت شما را در حوزه شخصي نيز ثابت كند به عنوان يك تاجر حقيقي يك كارت بازرگاني ديگر هم دريافت كنيد. يا اينكه اگر كارت بازرگاني حقيقي داريد مي توانيد با صرف هزينه اندك و ثبت يك شركت تجاري مثل سهامي خاص و به عنوان مدير عامل اين شركت يك كارت بازرگاني ديگر بگيريد. براي اين كار روي كمك ما در موسسه حقوقي ويونا حساب كنيد. كارشناسان حرفه اي ما آماده پاسخگويي به درخواست هاي شما هستند.

ثبت ويونا    88203204

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sabtviona97
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۴:۰۱

آيا مي دونيد با داشتن اين شرايط مي تونيد كارت بازرگاني بگيريد؟

بر خلاف چيزي كه فكر مي كني براي گرفتن كارت بازرگاني نيازي نداري كه حتما صاحب شركت و يا كسب و كاري بزرگ باشي. كارت بازرگاني براي كسب و كار هاي كوچك تر هم هست و با داشتن اين كارت مي توني از خيلي از مزايا برخوردار باشيد. مثلا مي توني خودت به خارج از كشور بري و جنس وارد كنيد، مي توني حق العمل كاري در گمرك بگيري، مي توني راحت توليدات خودت را هر چند هم كم باشه صادر كني، مي توني عضو اتاق بازرگاني بشي و كلي كلاس بزاري و ده ها مزيت ديگه.

اما خبر خوب اينه كه براي گرفتن كارت بازرگاني همين كه 23 سالت شده باشه، حداقل ديپلم داشته باشي، كارت معافي و يا پايان خدمتت را گرفته باشي، سه سال هم كار تجاري يا توليدي كرده باشي و يا يك وزارتخانه تو را تاييد كنه مي توني راحت كارت بازرگاني بگيري. هنوز هم شك داري. ما مي تونيم به تو كمك كنيم كه راحت و با هزينه خيلي كم كارت بازرگاني بگيري، عضو اتاق بازرگاني بشي و بعد بري دعاشا در حق ما بكني. پس همين الان تلفنت را بردار و به كارشناساي ما تو موسسه حقوقي ويونا زنگ بزن تا حسابي راهنماييت كنن. نترس يه تماس هزينه نداره.

ثبت ويونا    88203204

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]